Hnízdečko pro miminko Happy Goose

Hnízdečko pro miminko Happy Goose je kouzelný prostor, kde si vaše děťátko může odpočinout po dni plném zážitků. V čem je toto hnízdečko výjimečné?  Hnízdo do dětské postýlky vytváří uzavřený, teplý a útulný prostor, který si můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít. Je to místo, kde se vaše děťátko může cítit v naprostém bezpečí - jako v matčině náručí nebo v bříšku.

 

1 690 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5904067053922
Hnízdečko pro miminko Happy Goose
Hnízdečko pro miminko_Happy Goose
Novinka

Detailní popis produktu

Hnízdečko pro miminko Happy Goose je kouzelný prostor, kde si vaše děťátko může odpočinout po dni plném zážitků. V čem je toto hnízdečko výjimečné?  Hnízdo do dětské postýlky vytváří uzavřený, teplý a útulný prostor, který si můžete vzít s sebou, kamkoli budete chtít. Je to místo, kde se vaše děťátko může cítit v naprostém bezpečí - jako v matčině náručí nebo v bříšku.

Hnízdo do postýlky ColorStories má vysoké okraje a stabilní matraci, což znamená, že stabilizuje polohu dítěte a chrání ho kdekoli - na podlaze, na pohovce nebo na posteli. Matraci lze vyjmout a hnízdo pohodlně vyprat v pračce.

Rozměry tohoto hnízda jsou 90x55 cm a 10 cm na výšku. Matrace má rozměry 30x65 cm. Hnízdo doporučujeme pro děti od 0 do 8 měsíců.

Hnízdečko je z vnitřní strany vyrobeno z nejkvalitnější sametové bavlny a z vnější strany z měkké prémiové tkaniny - sametového minky. Všechny látky a matrace v hnízdečku ColorStories mají certifikát bezpečnosti Oeko-Tex Standard 100. Ten zaručuje, že náš výrobek neobsahuje škodlivé látky a splňuje nejpřísnější normy Evropské unie.

Přemýšlíte, zda se vám investice do hnízdečka pro vaše miminko vyplatí? Objevte jedinečné vlastnosti našeho hnízda do dětské postýlky.

  1. Útulné a bezpečné místo pro vaše děťátko.  Není to tak dávno, co bylo vaše miminko obklopeno teplem a bezpečím ve vašem bříšku. Hnízdečko do postýlky tuto atmosféru dokonale obnovuje a vytváří pro vaše děťátko stísněný, ale příjemný prostor. Vaše miminko se díky němu bude cítit jako doma a bude se mu lépe odpočívat a relaxovat.

  2. Spolehlivý společník na cesty. Výlety a cesty s vaším miminkem mohou být opravdu stresující. Hnízdo je však spolehlivým řešením, které vám při cestování jistě usnadní život. Díky jeho kompaktnímu designu ho můžete snadno vzít s sebou a proměnit ho v mobilní postýlku pro vaše dítě. Vaše děťátko tak bude moci spát ve svém známém prostředí, ať jste kdekoli.

  3. Zvýšíte tak bezpečnost v posteli rodičů i na pohovce. Mnoho rodičů se rozhodne spát se svým dítětem, což je přirozená potřeba maminky i dítěte. Je však důležité mít na paměti bezpečnost. Hnízdo do dětské postýlky je řešení, které zvyšuje bezpečnost jak v posteli rodičů, tak na pohovce nebo na podlaze.

  4. Hnízdo vytvoří pro vaše děťátko teplý úkryt - chrání před chladem a průvanem. Malá miminka jsou velmi citlivá na změny teploty. Hnízdo do dětské postýlky poskytuje dostatečnou tepelnou izolaci a chrání vaše dítě před chladem a průvanem. Vaše děťátko si tak může užívat klidný spánek bez obav z náhlých změn teploty.

  5. Matrace poskytuje dostatečnou oporu a cirkulaci vzduchu. Matrace v našem hnízdě je 2 cm vysoká a má hustotu T18. Poskytuje stabilní oporu a dobrou izolaci pro záda vašeho dítěte. Díky ní můžete hnízdo bezpečně položit na různé povrchy. Matrace má certifikát Oeko-Tex Standard 100, neobsahuje žádné látky škodlivé pro dětskou pokožku a je bezpečná pro děti od prvního dne.

  6. Jednoduchá údržba - Dbáme také na to, aby používání našeho hnízdečka pro miminko bylo co nejpohodlnější. Proto se náš výrobek snadno udržuje - můžete jej prát v pračce na jemný cyklus při 40 stupních (neodstřeďovat) a udržet jej v perfektním stavu po dlouhá léta. Hnízdo je vybaveno vyndavací matrací.

  7. Hnízdečko do postýlky si můžete nastavit podle potřeb vašeho děťátka. Nastavitelná velikost zajistí dokonalé přizpůsobení a pohodlí pro vaše dítě. Každé dítě je jiné a má své individuální potřeby. Proto bylo hnízdečko ColorStories vybaveno šňůrkou, pomocí které můžete nastavit jeho velikost. Hnízdečko můžete přizpůsobit velikosti a výšce vašeho dítěte, což zaručuje maximální pohodlí a bezpečí.

  8. Bezpečnost především - kryté šňůrky hnízda zaručují bezpečí pro vaše dítě. Kryté stahovací šňůrky jsou pro bezpečnost vašeho dítěte mimořádně důležité. Hnízdo do postýlky ColorStories má speciální krytí, které chrání vaše dítě před kontaktem se šňůrkami hnízda. 

Hnízdo můžete kombinovat se zavinovačkou, kojícím polštářem, dětským povlečením a dalšími produkty této kolekce.

Pořiďte si naše hnízdečko do postýlky ještě dnes a ucítíte, jak je vaše děťátko obklopeno láskou, bezpečím a pohodlím!

Kategorie: Hnízdečka
Záruka: 2 roky