Bavlněná osuška s kapucí 70x125 cm Králíček - béžový

Poskytněte svému děťátku maximální pohodlí při koupání a každodenních rituálech s naší měkkou osuškou s kapucí z mimořádně savé a jemné egyptské bavlny! Pečujte o citlivou pokožku svého dítěte díky vynikající kvalitě, měkkosti a savosti. Roztomilá zvířátková osuška zaručí, že vaše koupací dobrodružství bude ještě výjimečnější. 

999 Kč
Dostupnost: Skladem
Kód: 5904067051928
Bavlněná osuška s kapucí 70x125 cm Králíček - béžový

Detailní popis produktu

Bavlněná osuška s kapucí 70x125 cm Králíček - béžový

Poskytněte svému děťátku maximální pohodlí při koupání a každodenních rituálech s naší měkkou osuškou s kapucí z mimořádně savé a jemné egyptské bavlny! Pečujte o citlivou pokožku svého dítěte díky vynikající kvalitě, měkkosti a savosti. Roztomilá zvířatková osuška zaručí, že vaše koupací dobrodružství bude ještě výjimečnější. 

Egyptské froté, z něhož jsou vyrobeny dětské osušky ColorStories, má certifikát EU Oeko-Tex Standard 100, který zaručuje, že náš výrobek neobsahuje škodlivé látky a splňuje nejvyšší bezpečnostní normy. Jemná egyptská bavlna s extra dlouhými vlákny vyniká svou měkkostí a jemností. Nejenže poskytuje velice příjemný a bezpečný dotek pro citlivou pokožku děťátka, ale také velmi rychle absorbuje vodu, čímž eliminuje potřebu tření. Díky tomu je koupání skutečným potěšením.

Jedinečnost egyptské bavlny je dána jejím původem a zvláštními podmínkami jejího pěstování. Optimální, mírné klima a mimořádně úrodná půda v údolí Nilu dokonale podporují vývoj dlouhých, jemných bavlněných vláken. Ručníky vyrobené z egyptské bavlny jsou výjimečně savé a měkké, což z nich činí ideální výrobek pro náročnou a citlivou pokožku batolat.

Univerzální velikost, díky které se nemusíte obávat, zda osuška vašemu děťátku padne. Ručník má tvar pláštěnky a velký rozměr 125x70 cm, který dokonale vyhovuje potřebám předškoláků. Můžete si tak vychutnat chvíle po koupeli s vědomím, že je vaše ratolest dokonale zabalená. Naše dětská osuška má praktickou velkou kapuci, která dokonale chrání hlavu před prochladnutím.

Praní a udržování čistoty je důležitou otázkou pro zdraví pokožky vašeho dítěte. Naši osušku s kapucí můžete prát velmi často, dokonce i na 60 stupňů, a bez obav ji můžete sušit v sušičce. Nemusíte se bát, že by ztratila svou kvalitu - vlákna egyptské bavlny jsou mimořádně odolná.

Kategorie: Župánky a osušky
Záruka: 2 roky